מכרסמים – הבדלים באזוריי המחיה

בעלי חיים כמו חולדות ועכברים, עלולים להיות מזיקים מאוד לבני האדם, לבעלי החיים ולגידולים חקלאיים. זו סכנה נפוצה בסביבה כפרית וחקלאית, אך חולדות ועכברים עלולים להימצא גם בסביבה עירונית. זקוקים לסיוע מידי בהדברת מכרסמים מזיקים? זבנג תסייע לכם להיפטר מהם. שירותי ההדברה בחיפה של זבנג עונים על תנאי זמינות גבוהים ומספקים שירות איכותי, מקצועי תוך הקפדה על הפרטים (והמכרסמים) הקטנים.

הדברת מכרסמים – איך עושים זאת

  • בסביבה עירונית – כפרית – באזורים עירוניים בעלי אופי כפרי או קרובים לשדות פתוחים, בעיית המכרסמים היא שכיחה הרבה יותר. צרו קשר עם הרשות העירונית כדי שזו תספק לכם שירותי הדברה ופעולות מניעה.
  • בסביבה העירונית – לא קל לזהות באופן מידי את האורחים הלא רצויים בבית, שכן חולדות ועכברים הם חיות ליליות שקטות שנעות בעיקר בחושך. אז איך מזהים אותן? חפשו מוצרי מזון נגוסים וגללי צואה קטנים וכהים. 
  • הדברות אקולוגיות – כדוגמת פיתיונות ומלכודות יכולים לספק פתרון למתקפה חד פעמית, שכן המכרסמים הם חיות אינטליגנטיות שיפנימו את הימצאותן של מלכודות וילמדו בהדרגה כיצד לא להיכנע להן, ואף יזהירו מכרסמים נוספים.
  • גלילי רעל נוגדי קרישה – שיטה פופולארית הגורמת לחולדה, לאחר שניזונה מהגלילים, למות מאיבוד דם מאסיבי לאחר מספר ימים. אם אינכם בטוחים כיצד ללכוד את המכרסמים, רצוי לקרוא למדביר מקצועי. זה ידאג לאתרן ולטפל בהן.
  • בסביבה חקלאית – עבור החקלאי הממוצע, הדברה מהווה פתרון הכרחי כדי להבטיח את פרנסתו. הדברה כימית אמנם מחסלת את המכרסמים אך היא עלולה להזיק גם לבני האדם, ולכן בהדרגה מתפתחות שיטות הדברה "ירוקות" וידידותיות יותר, שיעילותן לא פוחתת מזו של שיטות ההדברה הכימיות.

טיפים למניעת מכרסמים

בעלי החיים מתחלקים למחלקות רבות, וביניהן מחלקת היונקים הכוללת את בני האדם ואת המכרסמים. למשפחת המכרסמים משתייכות חיות חמודות יותר, כמו סנאים, שרקנים, ארנבים ואוגרים, וחיות מעוררות סלידה, כמו עכברים וחולדות. מכרסמים אינם נוהגים להימצא באופן שכיח בסביבה עירונית אלא אם הסביבה "מזמנת" אותם. הקפידו לשמור באופן שוטף על רמת ניקיון בפנים הבית, בייחוד בסביבת המטבח ומחוץ לבית. אם לאחר שביצעתם זאת עדיין אתם רואים סממנים להימצאות מכרסמים- אתם זקוקים למדביר בצפון. פנו לזבנג! מדבירים לעניין עכשיו

הדברת מכרסמים – איך עושים זאת

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני