מהי הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה

אם אתם רוצים להרחיק מזיקים מהבית או המשרד שלכם מבלי לפגוע בסביבה, הדברה ירוקה היא הפתרון. זה טוב לכם וגם לסביבה

הדברה היא פעולה שכל אחד מאתנו צריך לעשות על מנת להרחיק מזיקים שונים מסביבת הבית והמשרד שלנו. ההדברה מאפשרת לנו לשמור על סביבה נקייה ונעימה יותר ממזיקים, בהתאם לסוג החומרים שבהם משתמשים במהלכה.

הדברה ידידותית לסביבה

כיום ישנם שני סוגים עיקריים של הדברה, האחד הוא הדברה ירוקה והשני הוא הדברה כימית. הסוג השני היה הנפוץ ביותר, ואף היחידי, עד לפני מספר שנים. כאשר נראה היה שחומרי ההדברה פוגעים בסביבה, נוצר הסוג הידידותי לסביבה, הלא הוא ההדברה הירוקה.

הדברה ירוקה היא הדברה שכמו חברתה הכימית גם היא עוזרת להרחיק מזיקים, אך בניגוד להדברה הכימית אין בה כל חומר שעלול לפגוע בסביבה ולהגדיל עוד יותר את היקף הנזק שכבר נוצר לה. אם כן, כיום עומדות בפנינו שתי אפשרויות- אנחנו יכולים להמשיך לעשות הדברה רגילה שפוגעת בסביבה, או שאנחנו יכולים לעשות הדברה עם חומרים שאינם פוגעים בסביבה.

ההדברה הירוקה אינה פוגענית כלפי הסביבה מכיוון שנעשה בה שימוש בחומרים טבעיים. כאן חשוב לציין כי גם בצורתם המקורית אפשר להרחיק אותם מזיקים, אך כמובן שכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר צריך עבודה הרבה יותר מדויקת וגם בהיקף רחב יותר, ולכן עדיין צריך את אנשי ההדברה.
הרבה מדבירים מציעים הדברה ירוקה לכל מי שמעוניין בכך. חלק מהם אף זנחו לחלוטין את שיטת ההדברה הישנה בהינתן העובדה שהחומרים הטבעיים מצליחים לעשות את העבודה ולהשיג את התוצאות הרצויות.

 
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני