מדביר בחיפה ובצפון

מדביר בחיפה – בוחרים זבנג!

מדביר בצפון - מדביר בחיפה - זבנגאיך בעצם יודעים לבחור איש מקצוע כמו מדביר חרקים? האם מדובר על שאיפה מילדות או על משהו שנבחר במהלך הדרך? האם הרגע שבו נצפה מקק במטבח הבית והאימא זינקה ממקומה בנחישות וקראה לאבא הוא זה שהפך את הבחירה לברורה יותר? קשה לשים את היד או את האצבע על הנקודה הספציפית, אך ללא ספק, העולם שלנו היה בעייתי יותר ללא מדביר מקצועי.

מדביר בצפון הארץ או בכלל הוא מדביר מקצועי אשר אינו מפסיק ללמוד, להשתלם ולהתמקצע בשלל החידושים והפיתוחים בעולם ההדברה, הטומן בחובו שימוש בחומרים בעייתיים ורעילים מבחינה בריאותית ותברואתית. עולם ההדברה נע לכיוון ההדברה הירוקה, האקולוגית, וכל מדביר המכבד את עצמו כבר מציע ללקוחותיו שירותי הדברה אורגניים, שהם יותר טבעיים, פחות רעילים ופחות מסוכנים לבעלי חיים ולבני אדם, מעבר להיותם רעילים למזיקים אותם מבקשים להדביר.

על מנת להפוך למדביר חרקים מקצועי, יש צורך לעבור דרך מסודרת וטכנית של השגת תעודת יושר ממשטרת ישראל ומעבר קורס מקצועי בן חודשיים דרך משרד הבריאות או דרך המשרד להגנת הסביבה. רק לאחר שני האלמנטים האלו, אפשר להוציא רישיון הדברה ולהתחיל להתעסק עם חומרים כימיים, תרסיסים וצורות הדברה מגוונות, חלקן מסורתיות יותר וחלקן מודרניות ומתקדמות יותר.

רישיון מדביר

הרישיון לעסוק בהדברה מחולק לארבעה פרמטרים, כאשר לא כל מדביר בחיפה או בכלל רשאי לעסוק בכל סוגי ההדברות הללו. סוגי היתרי ההדברה הם: היתר לקטילת חרקים, היתר לקטילת מכרסמים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד בלתי מוגבל שמשמעותם שימוש בגז על מנת לקטול את החרקים הרגישים לכך.

איך תזהו מדביר מקצועי בצפון ובחיפה?

איש מקצוע בעל ניסיון בהדברה אמין ומהימן יבצע, כבר בשיחה הראשונית בטלפון או דרך האתר, תחקיר קצר שמטרתו זיהוי המזיק הקיים בבית או בנכס בו מבקשים לבצע את העבודה, תשאול הלקוח לגבי כמות וסימנים שאותם זיהה והצגת תהליך העבודה, על משכה ועלותה, ללא דחיקת הלקוח אל הקיר וחיובו על הגשת ההצעה. טוב יעשה הלקוח אם יבקש מספר חוות דעת ומספר הצעות מחיר, ועל פיהן יחליט. עם זאת, חשיבות המקצועיות, הניסיון והמיומנות הספציפית של כל מדביר היא גדולה ומרכזית, ולפעמים כדאי לשלם קצת יותר על מנת לקבל תוצאות הרבה יותר טובות בסוף התהליך.

אדיבות בשירות

פעמים רבות הקריאה למדביר מתבצעת בהיסטריה כוללת ובאיבוד עשתונות מוחלט. אדם הרואה בביתו חולדה לעיתים אינו שולט על רגשותיו וצועק בטלפון כאשר הוא מצפה לתגובה מיידית ופיצה בהולה של המדביר לזירת האירוע. במקרים כאלו על המדביר להיות סבלני, לנסות ולהבין מה הבעיה ולהרגיע את האנשים המבוהלים דרך השיחה הטלפונית. מדביר אשר אינו מסוגל להתמודד עם המורכבות של תפקידו אינו צריך לעבוד במקצוע זה.

זמינות

הדברה היא עניין שמצריך היענות מהירה ותגובה זריזה לכל קריאה. אם אתם מתקשרים אל המדביר אותו בחרתם והוא מתאם איתכם יום להגעה בעוד שלושה שבועות, כנראה שהוא אינו מבין את חומרת הבעיה מולה אתם ניצבים. במקרה כזה אל תתפשרו ונסו לדבר עם מדביר נוסף בחיפה והצפון אשר יגיע אליכם מוקדם יותר ויעזור לכם בפתרון הבעיה בקלות ובמהירות.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני