כל מה שרצית לדעת על נמלים

שיירות של נמלים מתארחות ברחבי הבית ומטרידות את שלוות מנוחתכם ומסכנות את תנאי ההיגיינה בבית? נתקלתם בקן נמלים ואתם מעוניינים להיפטר ממנו? הזמינו שירותי הדברת נמלים.

זבנג תספק לכם שירותי הדברה בקריות מקצועיים. המדבירים של זבנג הם אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים בעלי רישיון הדברה המוכר במשרד הבריאות ומומחים בהדברה יעילה ואפקטיבית.

הדברת נמלים – השיטות להיפטר מהאורחות הלא מוזמנות

  • הדברה ביתית – אם אתם מעדיפים להדביר לבד, עליכם לקנות חומרי הדברה יעילים ולרסס בכל רחבי הבית, בדגש על המטבח ועל משקופי הדלת והחלונות. רצוי לפנות את ארונות המטבח ולרסס גם בהם ביסודיות. נסו לאתר היכן נמצא "בסיס העבודה" שלהן, הקן. כאשר הנמלים יבינו שמקום המבטחים שלהן אינו בטוח יותר, הן לא יחזרו לשם יותר. זכרו להקפיד על הוראות בטיחות בעת השימוש בחומרי ההדברה.
  • הדברה טבעית – חומרים טבעיים רבים עלולים לסייע בהיפטרות מנמלים. ניתן לפזר אבקת טלק, אבקת קינמון ולרסס שמני נענע ומנטה במקומות בהם איתרתם נמלים, על הנתיב שלהן ובקן.
  • הדברה מקצועית – שירותי הדברת נמלים מקצועיים יבטיחו טיפול יעיל ויסודי יותר. אלו יזהו את סוג הנמלים ויתאימו את חומר ההדברה הטוב ביותר, יפזרו פיתיונות מתאימים ברחבי הבית במטרה לאתר את כל הנמלים באשר הם ויעקבו אחר התוצאות כדי להבטיח לכם את הבית הנקי ביותר.

כיצד להפחית את בעיית הנמלים?

הנמלים, הנמצאות ברוב חלקי העולם, מקיפות אותנו במשך מאות מיליוני שנים. אין ספק שניתן ללמוד מהן המון על עבודה חרוצה, מאומצת ויעילה, על יכולות מנהיגות ועל יכולות קבוצתיות. לא בכדי הושרש הפתגם על העצלן שצריך ללמוד רבות מעבודתה של הנמלה. ועדיין הן מגיעות דווקא אלינו וחודרות אל מקורות המזון. נמלים משוטטות ברחבי הבית שלכן בחיפוש מושכל אחר מזון. הקפידה על ניקיון תסייע להפחתה וצמצום של הופעת נמלים. הקפידו לנקות משטחים מלוכלכים, לזרוק שאריות אוכל, לסגור את הפח ולהחליפו בתדירות גבוהה יותר, לשטוף כלים מלוכלכים. אחסון מוצרי המזון, כמו קמח וסוכר, בכלים מתאימים ואטומים יסייע למניעת הופעתן גם כן. מצאו פתחי כניסה פוטנציאליים ודאגו לאטום אותן מבחוץ.

הדברת נמלים – השיטות להיפטר מהאורחות הלא מוזמנות

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני