כיצד לבחור חברת הדברות

כדאי מאוד שאנו נתקלים בבעיית מזיקים בביתנו להקדיש מחשבה איזו חברת הדברה בקריות אנו רוצים להזמין.

על פי תקנת המשרד לאיכות הסביבה כל חברת הדברה צריכה שיהיה לה רישיון להפעיל עסק בתחום. הצגת הרישיון תספק לכם שקט נפשי שבחרתם חברה מקצועית ואיכותית שהמדבירים שלה עברו הכשרה והם עברו קורס הדברה ושהם הולכים להשתלמויות מידי כמה חודשים. חברה שכזו גם לרוב תשתמש רק בחומרים מאושרים שקיבלו את תן התקן. באתר של המשרד לאיכות הסביבה נמצאת הרשימה של כל המדבירים המאושרים על ידו.

איזה סוגים של רישיונות המשרד לאיכות הסביבה מספק ?

המשרד לאיכות הסביבה יכול לספק לחברות ההדברה בקריות 4 סוגים שונים של רישיונות לאחר שהם עברו הסמכה מתאימה לכל רישיון . ישנו הרישיון להדברת חרקים ,רישיון לקטילת מכרסמים ,רישיון איוד מוגבל, ורישיון איוד בלתי מוגבל. לכן חשוב שתבדקו שאם יש לכם בעיית מכרסמים אז הרישיון הוא להדברת מכרסמים ולא רישיון להדברת חרקים בלבד.

איזה שיטות הדברה קיימות בשוק ?

ישנו מגוון גדול של סוגי הדברות, מהדברה כימית עד הדברה בעזרת מכשיר שמשדר לאוויר גלי קול שמסלקים מכרסמים מהאזור. כל שיטה מיועדת לסילוק של מזיק ספציפי , לכן חשוב שתבדקו שהמדביר אכן משתמש בשיטה שמיועדת להדביר את סוג המזיק שנמצא אצלכם. עוד דבר חשוב שכדאי לבדוק אצל המדביר בחיפה הוא שיש לו את הניסיון המקצועי הנדרש ,שהוא אכן טיפל בעבר רבות בבעיה מהסוג שלכם. כיום כל חברה מעניקה אחריות על העבודה שלהם ואם המזיקים חזרו לביתכם בתקופה שנעה בין כמה שבועות למספר חודשים המדביר יחזור אלכם ויטפל שוב בבעיה ללא עלות נוספת.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני