הדברת יתושים

הדברת יתושים, נגיף הזיקה ומה שבינהם

חברת זבנג מציעה לכם שירותי הדברה בצפון של יתושים כדי להילחם במזיק המזמזם. "הרוצח המזמזם" יכול להיות שם לא רע לסרט אימה דמיוני, אך זהו שם אפשרי לתרחיש מציאותי הכולל מקרי מוות רבים בכל רחבי העולם אשר התרחשו כתוצאה מעקיצות יתושים. יתושים, מלבד היותם מטרד מעצבן לכל הדעות, אחראים להעברת מחלות ומגפות מסכנות חיים, כמו מלריה וקדחת הנילוס. זבנג תבטיח לכם את שירותיהם של מדבירים אדיבים, שירותיים ומיומנים, מוסמכים בידי משרד הבריאות שיגיעו עם ציוד מקצועי וחומרי ההדברה האיכותיים ביותר הקיימים בשוק.

הדברת יתושים – אז מה עושים?

  • להכיר את הנזקים – מעריכים כי בכל שנה מתים כשלושה מיליון איש בעקבות עקיצת יתוש. השיטות להיאבק בהן באופן המיטבי ביותר כוללות פעולות מאמץ אישיות מצדכם בתוספת עבודתו המיומנת של מדביר מקצועי ומוסמך המבצע הדברת יתושים.
  • לפני שמזמינים מדביר מקצועי, רצוי לבצע כמה פעולות מניעה – למשל, ניקוז מאגרי מים עומדים וניקוי השטח הסובב אותם באופן מוקפד ויסודי. המחסור במים יפחית וימנע את הטלתן של ביצי היתושים. אם אתם גרים בקרבת מאגרי מים גדולים, 'נדנדו' לרשות העירונית שתטפל בהם.
  • הדברה מקצועית – מדביר מקצועי ישתמש בחומרים דוחי יתושים, אותם הוא ידאג לרסס במקומות בהם הוטלו ביצי זבובים וכפעולת מניעה גם במוקדי סכנה נוספים להתפתחות היתושים. שיטות ההדברה האפשריות הן הדברה ביולוגית, כימית או אקולוגית. ערכו סקר שוק כדי לוודא כי אתם מזמינים שירותי הדברה מקצועיים ויעילים.

נגיף הזיקה – בהלה בקנה מידה עולמי

נגיף הזיקה המופץ בידי יתושים התפרסם באופן מדעי בשנות ה-50 ועדיין נחשב ללא מוכר במיוחד. הוא נפוץ בדרום אמריקה וביבשת אפריקה. הנגיף נהפך למוכר לציבור הרחב כאשר התפרסם שישנו קשר בינו לבין ילודת תינוקות בעלי מום קשה, "מיקרוצפליה", המתבטא בהתפתחות לקויה של המוח. במאי 2017 התפרסם על אישה הריונית, תושבת הארץ בשנות ה-30 לחייה שחזרה מחופש בתאילנד יחד עם בעלה. היא עברה בדיקות מקיפות והתברר לה כי חלתה בנגיף. נשים בהריון הנדבקות בנגיף, הן בעלות סכנה של 10% ללדת תינוק הלוקה במיקרוצפליה. לכן, האישה בחרה שלא להסתכן ועברה הפלה מצערת.

הדברת יתושים - אז מה עושים?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני