הרחקת יונים בצפון ובקריות

הרחקת יונים

הרחקת יונים בחיפה ובצפון – לעוף רחוק ככל האפשר

הרחקת יונים היא המתכון שלכם למנוחה כללית. יונים שמשתכנות באזור הבית שלכם יכולות לחולל מהומה. תוך כדי ויכוח או מריבה ביניהן, הן יכולות לגרגר בקולי קולות, לצרוח ואפילו לנסות ולפגוע זו בזו מה שיוביל לפיזור נוצות מעל הבית שלכם. אם הנוצות הללו היו תמימות ואווריריות לא הייתה שום בעיה, אך בנוצות אלו יכולה להיות טמונה סכנה גדולה. מחלות עיניים, דלקות מעי ווירוסים שונים מועברים ישירות מהנוצות אל בן האדם הנוגע בהם. סכנת ההדבקה גדולה כל כך שיש אנשים המעדיפים ללכת ליד יונים עם מסכות על פניהם רק כדי להימנע משאיפת החיידקים אותם הן מפיצות. אם תרצו למנוע מעצמכם את חוויות הטירוף הללו, הזמינו הרחקת יונים באופן בהול. כדי לעשות זאת בצורה הנכונה ביותר פנו אל ניר המדביר ותקבלו מענה אדיב ומקצועי בכל שעה של היום.

הרחקת יונים בחיפה ובצפון – הדרכים הטובות ביותר

סלילים קפיציים

הסלילים הללו נחשבים להמצאה גאונית בתחום הרחקת היונים. מדבירים רבים ישבו וחשבו כיצד ניתן למנוע את הגעת היונים לבתי האנשים. המסקנה המתבקשת הייתה להקשות עליהם את הנחיתה ולא לאפשר להם להניח את הציפורניים על אדן החלון שלכם. הפתרון למסקנה הברורה היה המצאת הסליל הקפיצי. הסליל עצמו מותקן בכל מקום ממנו צריך להרחיק יונים ומתנועע מיד כאשר נוחתת עליו יונה ולאחר מספר שניות זורק אותה בחזרה לאוויר הפתוח. כך היונים מנסות לנחות אך נהדפות מיד חזרה לאוויר ואינן מצליחות לנוח לרגע. כדי להשיג את המנוחה המיוחלת הן עוברות למקומות אחרים ואתם יכולים להיות רגועים.

הפקת צלילים

רבים אינם מכירים את שיטת הצלילים, אך היא מתחילה לכבוש לעצמה מקום של כבוד בשוק הרחקת היונים. כדי
להשתמש בשיטה יש צורך במדביר מקצועי אשר יגיע אליכם הביתה ויתקין מכשיר מיוחד אשר פולט צלילים אולטרה-סונים. הצלילים הללו נשמעים בצורה חזקה ובלתי נסבלת באוזני היונים והן אינן מסוגלות לסבול אותו. כך אתם מצליחים להרחיק את היונים מסביבתכם ללא כל חשש לפגיעה בסביבה או בבעלי חיים וחיות מחמד אותם אין לכם כל עניין להרחיק מהאזור.

בנוסף אנו מבצעים את שירותי ההדברה שלנו גם בקריות ובנהריה.

חברת ״זבנג – מדבירים לעניין״ מספקת שירותי הרחקת יונים בצפון. היונים חיות בדרך כלל בלהקות גדולות אשר יוצרות רעש, לכלוך ונזק תברואתי. התרבות היונים בקרבתנו קורה עקב המצאות מזון זמין ומקומות נוחים לקינון כגון גגות, נישות הנמצאות במרחב העירוני ואזורי כביסה. בכדי להרחיק את המטרד יש צורך במדביר מנוסה ובעל ידע בהרחקת יונים יעילה.

מה צריך לדעת על הרחקת יונים בצפון

 

 • הבעיה העיקרית עם יונים שהן מזיקות לבני אדם ולאיכות החיים:
  • מחלות – היונים מפיצות מחלות בין בני אדם ובעלי חיים אחרים לרוב על ידי הלשלשת. דוגמה למחלות המועברות על ידי יונים כוללות קדחת הנילוס, סלמונלה, דלקת ריאות ועוד.
  • קרציון היונה – סוג של טפילים קטנים הנישאים על גוף היונה. צבעם בהיר וקשה להבחין בהם. בדרך כלל הם ניזונים מדם העופות, אך ברגע שהם נישלים מגופן, הם מוצאים מקורות אחרים כגון בני האדם ובעלי החיים בסביבתם.
  • לכלוך – לשלשת היונים כאמור גורמת להפצת מחלות, ובנוסף ללכלוך רב עם ריחות חריפים ולא נעימים, אשר יכול לגרום להתרבות טפילים ומזיקים אחרים. החומציות בלשלשת יכולה לגרום לנזק למתכות שונות.
  • מטרד רעש – המיית היונים והגרגור יכול לפגוע באיכות החיים.
 • קיימים מספר פתרונות להרחקת היונים הכוללים דוקרנים, רשתות ניילון, דבקים, שוקר חשמלי ובובות. לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה, ומרחיק יונים מנוסה ואמין יכול לתת לכם את המענה המתאים לכם ובמחיר הוגן.
 • שימו לב שלעומת הדברה, הרחקת יונים אינה דורשת רישיון או הסמכה והתחום פרוץ לחאפרים. במבחן המציאות, רק מי שלמד והתמקצע בתחום בזכות עבודת שטח, יצליח לטפל בבעיה באופן מקצועי. זכרו, מרחיק מקצועי ייתן אחריות על עבודתו ולא יתחמק מעבודה קשה.

 

למי כדאי לפנות לצורך הרחקת יונים

חברת ״זבנג – מדבירים לעניין״ מתמחה בסוגי הדברת מגוונים ובנוסף בהרחקת יונים בצפון. אנחנו משרתים את לקוחותינו במהירות ואמינות תוך עמידה בלוח הזמנים שנקבע ובמחירים הוגנים. פנו אלינו עוד היום לצורך מידע נוסף והצעת מחיר.

במידה ואתם מעוניינים בשירותי הרחקת יונים בקריות כדאי לשכור את שירותיה של חברת ״זבנג – מדבירים לעניין״. בשנים האחרונות התרבו היונים בסביבת הקריות והן מהוות מטרד של ריח וניקיון, אבל הבעיה העיקרית היא שהן יכולות להעביר מחלות דרך הטפילים שהן נושאות על גופן. הרחקת יונים היא מקצוע השייך לתחום ההדברה ויש צורך במדביר מקצועי ומיומן לצורך ביצוע הפעולה.

 

כיצד מתבצעת הרחקת יונים בקריות

 

 • דוקרנים להרחקת יונים – השיטה הנפוצה ביותר להרחקת יונים. קיימים סוגים שונים של דוקרנים הנבדלים ביניהם על פי החומר ממנו הם עשויים (פלסטיק, נירוסטה), על פי הצורה ועל פי הרוחב. הם עובדים על ידי הפיכת המשטח עליו עומדת היונה ללא נוח ועל כן היא תעדיף לעזובולקנן במקום אחר.
 • רשתות להרחקת יונים – מטרתן היא למנוע את כניסת היונים למתחם מסוים. הרשת מתאימה בעיקר לגידור חללים כמו פאטיו או חבלי כביסה. צריך לציין, שהיונה היא ציפור עקשנית והיא מסוגלת להישאר בקרבת המתחם גם אם הוא מגודר. קיימים שני סוגים עיקריים של רשתות, כאשר ההבדל ביניהם הוא במראה ובעמידות לשמש.
 • דחלילים – שיטה פשוטה להרחקת יונים אך לא תמיד יעילה. הרעיון מבוסס על המחשבה שכאשר היונה תראה את הדחליל היא תחשוב שקיימת תחרות על הטריטוריה ותמשיך למקום אחר.
 • קפיץ מקפיץ – מתאים לבתים עם גג רעפים או למעקה בבית פרטי. מדובר בסליל נירוסטה בצורת קפיץ הפרוס לאורך המשטח. ברגע שהיונה מתיישבת עליו הקפיץ זז והיונה עפה בגלל אי נוחות. פתרון טוב במשטחים בהם לא ניתן לשים דוקרנים.
 • הרחקה אלקטרונית – מבוססת על השמעת רעשים אולטרה-סוניים, אשר תיאורטית אמורים לגרום ליונה לחפש מקום חדש. המכשיר פועל על סוללות ואינו מורגש לבני האדם.

 

למי כדאי לפנות לצורך הרחקת יונים בקריות

חברת ״זבנג – מדבירים לעניין״ הינה חברת הדברה אשר מטפלת גם במטרדים נוספים כגון יונים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת להרחקת יונים או לגבי הדברה בכלל. צרו קשר עוד היום!

 

 

 לאלון המומחה
בהרחקת והדברת יונים בצפון ובחיפה
חייגו 050-5688240

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני