הרחקת והדברת יונים בחיפה ובצפון

הרחקת והדברת יונים בחיפה ובצפון

הרחקת יונים בחיפה ובצפון – לעוף רחוק ככל האפשר

הרחקת יונים היא המתכון שלכם למנוחה כללית. יונים שמשתכנות באזור הבית שלכם יכולות לחולל מהומה. תוך כדי ויכוח או מריבה ביניהן, הן יכולות לגרגר בקולי קולות, לצרוח ואפילו לנסות ולפגוע זו בזו מה שיוביל לפיזור נוצות מעל הבית שלכם. אם הנוצות הללו היו תמימות ואווריריות לא הייתה שום בעיה, אך בנוצות אלו יכולה להיות טמונה סכנה גדולה. מחלות עיניים, דלקות מעי ווירוסים שונים מועברים ישירות מהנוצות אל בן האדם הנוגע בהם. סכנת ההדבקה גדולה כל כך שיש אנשים המעדיפים ללכת ליד יונים עם מסכות על פניהם רק כדי להימנע משאיפת החיידקים אותם הן מפיצות. אם תרצו למנוע מעצמכם את חוויות הטירוף הללו, הזמינו הרחקת יונים באופן בהול. כדי לעשות זאת בצורה הנכונה ביותר פנו אל ניר המדביר ותקבלו מענה אדיב ומקצועי בכל שעה של היום.

הרחקת יונים בחיפה ובצפון – הדרכים הטובות ביותר

סלילים קפיציים

הסלילים הללו נחשבים להמצאה גאונית בתחום הרחקת היונים. מדבירים רבים ישבו וחשבו כיצד ניתן למנוע את הגעת היונים לבתי האנשים. המסקנה המתבקשת הייתה להקשות עליהם את הנחיתה ולא לאפשר להם להניח את הציפורניים על אדן החלון שלכם. הפתרון למסקנה הברורה היה המצאת הסליל הקפיצי. הסליל עצמו מותקן בכל מקום ממנו צריך להרחיק יונים ומתנועע מיד כאשר נוחתת עליו יונה ולאחר מספר שניות זורק אותה בחזרה לאוויר הפתוח. כך היונים מנסות לנחות אך נהדפות מיד חזרה לאוויר ואינן מצליחות לנוח לרגע. כדי להשיג את המנוחה המיוחלת הן עוברות למקומות אחרים ואתם יכולים להיות רגועים.

הפקת צלילים

רבים אינם מכירים את שיטת הצלילים, אך היא מתחילה לכבוש לעצמה מקום של כבוד בשוק הרחקת היונים. כדי
להשתמש בשיטה יש צורך במדביר מקצועי אשר יגיע אליכם הביתה ויתקין מכשיר מיוחד אשר פולט צלילים אולטרה-סונים. הצלילים הללו נשמעים בצורה חזקה ובלתי נסבלת באוזני היונים והן אינן מסוגלות לסבול אותו. כך אתם מצליחים להרחיק את היונים מסביבתכם ללא כל חשש לפגיעה בסביבה או בבעלי חיים וחיות מחמד אותם אין לכם כל עניין להרחיק מהאזור.

בנוסף אנו מבצעים את שירותי ההדברה שלנו גם בקריות ובנהריה.

 לאלון המומחה
בהרחקת והדברת יונים בצפון ובחיפה
חייגו 050-5688240

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני