המלחמה האינסופית בחרקים

זבנג יסייעו לכם במלחמה המתישה והאינסופית בחרקים בזכות שירותי הדברת חרקים מקצועיים, קפדניים ואיכותיים תוך הקפדה על זמינות גבוהה. בשנת 2012 התגלה ממצא נדיר ומפתיע, חרקים בני 230 מליון שנה שהשתמרו כמעט בשלמותם. חרקים היו כאן מאז ומעולם והודות לכושר הישרדות גבוה הם ממשיכים להתפתח ולהימנע מהיכחדות, כך שנראה שגם לא ייעלמו. יחד עם זאת, ישנן דרכים להפחית את הימצאותם או אפילו להיפטר מהם באמצעות שירותי הדברה.

הדברת חרקים – להשאיר זאת לידיים מקצועיות או לבצע לבד?

במקרים אחדים, כאשר מדובר במתקפת חרקים בקנה מידה קטן, הדברה עצמית תעזור. 

  • מעוניינים להדביר לבד? אתרו את סוג החרק ולאחר מכן התאימו לו את חומר הריסוס. רצוי לרסס בכל הבית, ובייחוד במוקדי קינון או בפתחי יציאה וכניסה. זכרו להקפיד על הוראות הבטיחות. הרחיקו בעלי חיים, נשים בהיריון וילדים קטנים מהבית והרחיקו רהיטים וחפצים מאזור הריסוס. 
  • מעוניינים לפנות למדביר מקצועי? מדביר בחיפה מקצועי יאבחן את המצב ויזהה את סוג החרק באופן מדויק. לזיהוי מדויק ישנה חשיבות עצומה בהדברה שכן המינים ותתי המינים במשפחת החרקים הם רבים מספור. קחו לדוגמה את משפחת הפשפשאים שמונה כ-40,000 מינים. לאחר מכן, הוא יבצע הדברת חרקים וירסס בהקפדה מלאה על כל אזורי הבית. כל הדברה דורשת שהבית יהיה ריק מאנשים. הדברה אורגנית תקצר באופן משמעותי את משך השהייה מחוץ לבית ותבטיח שימוש בחומרים ידידותיים שאינם כימיים ופוגעים בסביבה. מומלץ להדביר לפחות אחת לשנה לפני בוא הקיץ.
  • הזמנתם מדביר מקצועי? תבררו כמה זמן עליכם להיעדר מהבית והקפידו על כך. הקפידו גם על נהלי הבטיחות עבור ילדים קטנים, נשים בהיריון ובעלי החיים. ולבסוף, מומלץ שלא לשטוף רצפה במשך שלושה ימים כדי להבטיח את הצלחת הדברה.

תורת החרקים על רגל אחת

החרקים הם חלק חשוב משרשרת המזון בטבע ומספקים תזונה לבעלי החיים. בעבר גם בני האדם ניזונו מהם ובתרבויות מסוימות ניזונים מהם עד היום. כך שאין זה מפתיע שישנו תחום מדעי שלם, אנטומולוגיה, שמוקדש אך ורק להתעסקות בחרקים. משפחת החרקים היא משפחה מרובת מינים הכוללת סדרות של חיפושיות, דבורים, צרעות, נמלים, תיקנים, פרפרים, זבובים, יתושים, פשפשים ופרעושים.

הדברת חרקים – להשאיר זאת לידיים מקצועיות או לבצע לבד?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני