הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה - זבנג מדבירים לעניין

זבנג תבטיח שהשינה שלכם תהיה רגועה ונטולת פשפשים בעזרת הדברת פשפש המיטה, ותספק לכם טיפול הדברה מקצועי, יעיל ויסודי, המורשה בידי משרד הבריאות. כמה מטריד זה ששנת היופי השלווה שלכם בסוף יום עמוס ומעייף מופרת בידי נוכחותו של פשפש מיטה מרגיז רק שגורם לכם לאלרגיות וגירודים? הפשפשים נדדו והתפתחו עם האדם עוד מתקופת המערות. הם מאוזכרים במקורות עתיקים ואפילו במקורות יהודיים. הם שרדו תקופות כה רבות בזמן שחיות אחרות נכחדו מהעולם, כך שנראה כי הם כאן כדי להישאר, לפחות לזמן הקרוב.

הדברת פשפש המיטה – השלבים בהדברה יעילה

  • ראשית, בצעו בדיקה – יש לבדוק באיזה חרקים נגועה הסביבה שלכם והאם אכן מדובר דווקא בפשפש המיטה. חפשו סימני צואה ודם זעירים על הסדין או המזרון. פשפשים עלולים להתחבא בחריצי המיטה, בבגדים ואפילו בסלי הכביסה.
  • הדברת פשפשי המיטה אינה פשוטה – לכן העדיפו שירותי הדברה מקצועיים, מיומנים ובעלי ניסיון וציוד מקצועי ייחודי ומתאים, כדי להבטיח לעצמכם את הטיפול הטוב והראוי ביותר שירחיק את פשפשי המיטה למשך זמן ארוך.
  • לפני ההדברה – לפני שמתחילים בפעולת הדברת פשפש המיטה נקו באופן יסודי את הרצפה ונסו לפנות ככל שתוכלו את הרהיטים הניתנים להזזה. כבסו את כל הבגדים בבית, בגדים עדינים בהרתחה רגילה ואת היתר בהתרחה של 60 מעלות. לאחר מכן, מומלץ לסגור אותם בתוך שקיות אטומות עד לאחר ההדברה. עליכם לפנות את כל המזרנים בחדר השינה ואת המזרנים הקרועים לזרוק לפח. חשוב לרוקן גם ארגזי המיטות.
  • לאחר ההדברה – אסור לשטוף את הרצפה בבית למשך 5 ימים מסיום ההדברה. במשך תקופה זו, מומלץ שלא ללכת יחפים על הרצפה אלא עם נעלי בית. בנוסף, רצוי לישון על מזרנים מתנפחים או פשוטים ולאחר שבוע לזרוק אותם. הקפידו על כללי הזהירות והבטיחות לאחר ההדברה כדי לוודא שההדברה תהיה יעילה.

פשפש המיטה – קווים לדמותו

פשפש המיטה הוא חרק קטן, שטוח ועגול וצבעו חום אדמדם, המשתנה כאשר הוא ניזון מדם. מחזור חייו של הפשפש תלוי בטמפרטורה והוא נע בין חודש וחצי לארבעה חודשים. הפשפשים אוהבים לחיות בקרבת בני אדם בשל תנאי הסביבה האידיאליים לאורך כל השנה, לכן שירותי הדברה מקצועיים יקטעו את "חוזה ההשכרה" של הפשפש ויאפשרו לכם ראש שקט ונטול דאגות.

הדברת פשפש המיטה - זבנג מדבירים לעניין

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני