הדברת חולדות

הדברת חולדות מקצועית בחיפה והצפון

לא סתם חולדות מפעילות אצלנו בראש באופן מיידי את מערכת הגועל. הן משתייכות למשפחת המכרסמים ונחשבות למטרד בעייתי ומזיק למדיי. הן מזהמות מזון, מזיקות למבנים ולתצורת החקלאית עליה עמלים החקלאים. זבנג תספק לכם שירותי הדברת חולדות מקצועיים ברישיון המשרד לאיכות הסביבה, תוך הקפדה על החומרים הבטוחים ביותר עבורכם ועבור הסביבה.

הדברת חולדות – שיטות נפוצות

  1. הדברה אורגנית – ישנן שיטות נוספות עבור הדברת חולדות שנחשבות לירוקות יותר.
  2. גלילי רעל נוגדי קרישה – שיטה פופולארית הגורמת לחולדה, לאחר שניזונה מהגלילים, למות מאיבוד דם מאסיבי לאחר מספר ימים. זו אפשרות יעילה משום שהיא מונעת מחבריה של החולדה לקשר בין ההרעלה לסיבת התמותה שלה. לשיטה זו ישנן סכנות פוטנציאליות, שכן הרעל עלול להיות מסוכן לחיות מחמד, שייתקלו ברעל או בחולדה המורעלת ואף לאנשים. חשוב להיות עירניים בעת השימוש בחומר.
  3. מלכודות ופיתיונות – פתרון ידידותי לסביבה ויעיל להופעה חד פעמית של חולדות. חולדות ומכרסמים אחרים משתייכות למשפחת היונקים, בה נכללים גם בני האדם. ובדומה להם, הן אינטליגנטיות מספיק כדי להפנים את הימצאותן של מלכודות ולהיות זהירות ומחושבות כדי להימנע מהן. לא רק שהן ימנעו מעצמן אלא הן יתריעו בפני חולדות אחרות להימנע מהן גם כן.
  4. הדברה אלקטרונית – השיטה מתבססת על השמעת רעשים בתדרים שאינם מזיקים לאוזן אדם אך קטלניים עבור החולדות כך שהן ייצאו באופן עצמאי מהבית ויחפשו מקום אחר. שיטה זו טרם הוכחה באופן בלעדי במחקרים.
  5. חתול – האויב המושבע של החולדה הוא החתול. לא רק שתיהנו מזמן איכות עם החתול, אלא שתצמצמו ותמנעו את הופעתן של חולדות ומזיקים נוספים.

איך להימנע מהופעתן של חולדות?

בסביבה עירונית, חולדות ושאר חברי משפחת המכרסמים, "יקפצו לבקר" ברגע שיתפתחו עבורם התנאים המתאימים, רמת ניקיון כללית ירודה בבית ובסביבת הבית, אשפה שאינה מפונה ומצטברת, מכסי ביוב פתוחים או שבורים. הקפידו לדאוג לניקיון שוטף בבית, ובייחוד בסביבת המטבח. אם אתם נתקלים בתנאים ירודים בסביבת המגורים שלכם, ערבו באופן מיידי את רשות העירונית כך שתטפל בנושא בהקדם. מומלץ לעדכן את הרשות עירונית גם לאור הופעתן של חולדות ולדרוש התערבות וטיפול מתאים.

התקשרו עשיו לקבלת שירות הדברת חולדות מחברת זבנג

הדברת חולדות מקצועית בחיפה והצפון

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני