הדברה בקריות

הדברה בקריות

מקצוע ההדברה קיים שנים לא מעטות ,וזאת מכוון שתמיד טפילים ומיני מזיקים נמשכו לאדם ולמזונו . הטפלים משתמשים בחפצים של האדם כדי לגור ולאגור מזון בתוכם ,ובנוסף לכך גם למטרת הגנה מפני פגעי מזג האוויר. סוגים שונים ישנם של טפילים ומזיקים , הטפילים מחולקים למשפחות שונות כגון חרקים ( נמלים ויתושים) עד ליצורים יותר גדולים כמו מכרסמים (עכברים וחולדות). בעלי החיים הללו עושים לנו בעיה תברואתית בבית וגם באזור העבודה. הם יכולים להעביר לנו מחלות שיתכן ויסכנו אותנו ואת ילדנו באופן החמור ביותר. מכרסמים למשל יכולים ממש לפגוע במזון שלנו עד כדי כך שהוא יהיה בלתי ניתן לאכילה על ידי בני אדם.

הדברה בקריות – איך תבחרו נכון ?

כדאי מאוד שנוודא שלרשותו של המדביר יש את הציוד המתקדם ביותר שנדרש כדי לפתור לנו את בעיית המזיקים. לרשות המדביר קיים היום ציוד מגוון כגון : מרסס בספריי ומרסס נקודתי שיש לו מוט טלסקופי ארוך כדי שיוכל להגיע למקומות שקשה להגיע אליהם . רצוי ביותר שנברר שהמדביר יודע היטב כיצד להגיע לאזור שבו החרקים מתרבים ושם ירסס בצורה מיטבית , וזאת מכוון ששם נמצא מקור הבעיה. כדי לסלק מכרסמים כדאי שנבדוק שיש למדביר מלכודות חדשניות ורעלים מתאימים לפגיעה במכרסמים אך לא בבני אדם.

עוד על מפגעים שגורמים החרקים והמכרסמים

הטפילים יכולים להגיע לביתנו בכמה דרכים, כמו למשל דרך פתח ביוב שקיים אצלנו או אפילו דרך ציפורים שמקננות בגינה ובמרפסת שלנו. לכן חשוב ביותר להזמין חברת הדברה מיומנת ומוסמכת בעלת ניסיון עשיר בתחום. חשוב גם שהחברה תעניק לנו פתרון קבוע לבעיה. בשנים האחרונות ענף ההדברה התחיל להתפצל לתתי תחומים שונים בתחום הכללי שנקרא הדברה. ישנם למשל מדברים שמדברים מכרסמים ופחות עוסקים בהדברת חרקים. לכן חשוב שנשאל מראש את המדביר אם הוא מומחה לבעיה שלנו כדי שישתמש בחומרי ההדברה שנועדו לכך.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני