הדברה בצפון

צפון הארץ הוא פנינת הטבע של ישראל. מרחבים ירוקים, הרים לבנים בחורף ומוריקים בקיץ, כפרים, יישובים ומושבים, נהרות, נחלים ומסלולי טיולים נהדרים. רוב רובה של תיירות הצימרים והנופשונים מרוכזת באזור הזה ובסך הכול ניתן לראות בצפון מדינת ישראל כחלק השפוי והאירופאי שלנו. אך, מכיוון שאין טוב בלי משהו רע ואין אליה בלי קוץ בה, הרי שככל שהטבע הולך ופורח, כך גם נוכחותם של מזיקים ממזיקים שונים הולכת ופורחת עד שהיא הופכת למטרד של ממש שיש לטפל בו ולהדבירו בהקדם האפשרי.

כאמור, בעולם ההדברה ישנו מגוון רחב של שיטות ודרכים. אם תחליטו להתייאש מהשיטות הביתיות, מומלץ לחפש מדביר על פי שיטות העבודה בהן הוא משתמש. ישנה השיטה הירוקה, השיטה הכימית, השיטה האלקטרונית והיד עוד נטויה. בדקו איזו שיטת הדברה מתאימה עבורכם ועבור מקום מגוריכם ועל פיה תוכלו לבחור את המדביר שמתאים לכם. אם השיטה בה אתם מעוניינים היא שיטת ההדברה הירוקה, כנראה תעדיפו שלא להזמין מדביר המתמחה בשיטה האלקטרונית וההפך. נסו לחפש מדביר שיתמחה שיטה אותה אתם מחפשים וכך תוכלו להגיע ליעילות מקסימלית.

הדברה בצפון

 

הדברה בצפון ע"י מדביר מקצועי

אנשי המקצוע המיומנים בפעילות ספציפית של הדברה בקריות, מכירים היטב את תנאי השטח ואת מגבלות הסביבה, ולכן גם פועלים עם חומרים חזקים המיועדים לא רק להדברה אלא גם למניעת הישנות המקרים והתופעות, לפחות לפרק זמן ארוך. הגן ההישרדותי החזק של המזיקים לא יאפשר להם לצאת, לגמרי, מתחומי המרחב המוריק והמלא במזון, מים ולחות, אך ישבש את התנהלותם, את התפשטותם ואת רבייתם המהירה.

הדברה בנהריה היא הדברה רב תכליתית, במיוחד בשל המגוון הרחב של בעלי החיים המתקיימים ומשגשגים בטבע, באוויר הצח ובלחות המושלמים למחייתם. הבנייה הצפופה הנפוצה באזור זה, והעשויה ברובה מעץ, מהווה כר פורה לטרמיטים ולמכרסמים נוספים המתקיימים מעצים ומכרסומם, הדשא, הפרחים והצמחייה הם כר מרעה אופטימלי לצרעות, דבורים ומעופפים אחרים וגם נחשים, נדלים וחולדות יוכלו למצוא מה שירצו במסגרת ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הנקראת בפנינו.

הדברה – כל מה שאתם באמת צריכים לדעת…

עונת האביב היא עונה של התחדשות, של פריחה ושל התחממות נעימה ומאווררת לאחר חודשי חורף ספוגי מים, תנורים ומחלות. עונת האביב היא גם העונה שבה מתעוררות החיות השונות מתרדמת החורף שלהן ויוצאות אל המרחבים לחפש מזון, מים ומקום להקים בו את ביתן החדש ולהמשיך ביצירת דורות חדשים כפי שעשו מאז ומתמיד, ויעשו לעולם ועד.

בעוד שהתעוררותם של דובי הקוטב משנתם יכולה לעניין אותנו מבחינה אנתרופולוגית ובידורית, הרי שביקיצתם של העכברים, החולדות, הנדלים, הנחשים, התיקנים ושאר המכרסמים, היונקים והזוחלים למיניהם, אין שום פן בידורי ושום פן מדעי, מדובר במזיקים של ממש הדורשים פרוצדורה מהירה של הדברה לפני שיתפשטו ויהפכו לרבים מספור ולבעלי הבית.

מושבת טרמיטים רעבה יכולה לחסל משקוף עשוי עץ בתוך ימים ומושבת נמלים הקובעת את ביתה בחדר השינה יכולה להכפיל ולרבע את עצמה בזמן שיא, שלא לדבר על טרמיטים שמסוגלים להתרבות במהירות כל עוד מלכתם חיה, נושמת ופעילה מבחינת פוריותה. הדברה היא האלמנט המשמעותי ביותר שניתן לעשות כאשר נכנסים לתקופת החום והלחות של האביב ומומלץ להזמין הדברה  מקצועית שתיתן את הפתרון המתאים לאורך זמן או את הטיפול המונע שיקדים תרופה למכה, ישאיר את הבית ואת סביבותיו נקיים ממזיקים גם בהמשך, וידביר כל אלמנט שכבר קיים או מתעתד להתיישב בו.

ישנם מספר סוגי ריסוס הדברות, חלקם אסתטיים יותר למראה וחלקם פחות, חלקם בעלי אופי ידידותי לסביבה ואקולוגי וחלקם מחייבים שימוש בחומרים כימיים, הרעילים גם לאדם, אך הם בעלי אפקטיביות רבה במיגור המזיקים, ובכל פנייה לבעל מקצוע ולנותן שירותים בתחומי הדברה בחיפה ובקריות, ואיטום הבית מפני חרקים, מזיקים ומכרסמים למיניהם, רצוי לוודא באילו חומרים הוא משתמש ומהם ההיתרים שניתנו לו על ידי המשרד להגנת הסביבה, האחראי על תחום זה במדינת ישראל. הדברה  עושים רק עם מדבירים מורשים ורק עם כאלו היודעים לספק הסברים, דוגמאות והוכחות להיותם כאלו.

באביב הקרוב הבית יכול להיות נקי ממזיקים, חרקים ומיני חיות קטנות ומטרידות. הקדימו ועשו כבר היום הדברה בצפון,
באופן מקצועי וברמה גבוהה – "זבנג" ותראו איך האביב הופך לנעים הרבה יותר.

מדביר בצפון

אנו חברת ההדברה היחידה שתתן לך שקט נפשי ממזיקים בכל אזור בצפון!

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני