הדברה בחיפה

הדברה בחיפה עם חברת זבנג

אם הגעתם למצב שהנמלים ממש מנידות שינה מעינכם או שהיונים לא מפסיקות לקרקר במרפסת, אז כדאי לשקול את הפתרון של הדברה מקצועית . במהלך החיים הדברה בחיפה של חברת זבנגשלנו אנו נפגשים ומתמודדים בביתנו עם מזיקים שונים כמו נמלים או מכרסמים . המזיקים הללו מסבים לביתנו נזק רב ומורידים את איכות חיינו. בעבר הלא רחוק היה בפנינו רק פתרון אחד של הדברה, בדרך כלל הדברה הייתה עם רעל מסוכן ביותר שהיינו צרכים לעזוב את הבית לכמה ימים לאחר ההדברה, וזאת מפני שהחומר שהשתמשו בו המדבירים היה רעיל לאדם. כיום ישנם בשוק מגוון של טכניקות לסילוק המזיקים, השיטות הללו לרוב עברו שכלולים טכנולוגים עד שהגיעו לתוצאה הרצויה, והיא פגיעה רק במזיקים ולא בבני אדם . החומר שהמדברים משתמשים בו כיום מתפרק מהר מאוד לאחר שהוא פוגע במזיקים, ואינו מכיל חומרים מסרטנים . כיום למשל בהדברה הכימית משתמשים בחומרים שנועדו לסלק רק סוג מסוים של מזיקים ( חומר שפוגע רק בג'וקים) . האופציה הכימית היא כמובן היקרה יותר ולכן כדאי להשתמש בה מתי שבאמת הכרחי לפתרון הבעיה

שיטות נוספות להדברה בחיפה

עוד שיטה בדרגה יותר מתקדמת היא ההדברה הביולוגית, בשיטה זאת המדביר מביא אל האזור המוכה בחרקים את אויביהם הטבעים (למשל חיידקים שגורמים לפגיעה ולמוות לחרקים), רצוי לשם כך לקחת מדביר מקצועי שמתמחה בשיטה. עוד שיטה שתופסת בשנים האחרונות תאוצה היא ההדברה הירוקה, בהדברה זו המדביר משתמש רק בחומרים טבעיים בעלי רמת רעילות נמוכה שידידותיים לסביבה. שיטה זאת בהבדל מהשיטה הביולוגית מתאימה יותר לשימוש הביתי ופחות לשימוש בחקלאות.

באילו סוגי מזיקים ההדברה היא הכי אפקטיבית

ישנם סוגי מזיקים שהכי מטרידים אותנו בבית ומהם אנו רוצים להיפתר, כמו למשל מחרקים ( יתושים מקקים נמלים וכדומה).לרוב בשימוש הביתי כדאי להשתמש בחברות הדברה מקצועניות ולא בתכשירים ביתיים מפני שחברות הלו יתנו פתרון יותר עמיד לאורך זמן.

להזמנת שירותי הדברה בחיפה של חברת זבנג חייגו – 050-5688240.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני